Přihlásit se Datum a čas události: 26.04.2023 9:00 - 29.04.2023 9:00 Export událost

Umístění události: Marina Tankerkomerc

  • Registrovaných účastníků: 8
  • Počet míst: 8
  • Volná místa: 0
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Třídenní intenzivní kurz přístavních manévrů v Chorvatsku - pokročilí (sólo)

Třídenní intenzivní kurz přístavních manévrů v Chorvatsku - pokročilí (sólo)
Jana Šustrová
/ Kategorie: Kurzy

Chcete umět přistát s jachtou k molu sólo? Bezpečně přistát ve chvíli, kdy máte na palubě jen manželku s malým dítětem? Přistát zcela bez pomoci, nebo jen s minimální asistencí člověka, který o jachtě a přistávání nic neví? Pro absolventy našich kurzů jsme připravili kurz pokračující, kurz určený pro pokročilé.

Zatímco na našich běžných kurzech počítáme s tím, že je na palubě jachty posádka, která s přístavními manévry pomůže, vyskočí s lanem, chytne mooring, podrží fendr, při kurzech pro pokročilé se na asistenci na palubě spolehnout nemůžete. Trénují se postupy určené pro sólové jachtaře. Kormidelník musí manévry zvládnout sám. Musí přistát sám bokem k molu, zádí k molu na mooring, musí sám zakotvit. A stejně tak, jako dokázal k molu připlout, musí sám od mola také odplout.

Termín: 26. – 29. dubna 2023

Loď: Bavaria 37 Cruiser (rok výroby 2016).

Místo: Vyplouvá se z městské maríny Tankerkomerc v Zadaru.

Cena: 13 400 Kč včetně DPH. V ceně je pronájem lodě, instruktor, pohonné hmoty, boravišna taxa, úklid lodě, transit log. V ceně nejsou přístavní poplatky, doprava na místo a strava. Posádka zajišťuje stravu i pro kapitána. Ubytování ve dvoulůžkových kajutách.

Před odjezdem na kurz se pokusíme dát posádky dohromady, aby každá jela na místo jen jedním autem. Případně je možná letecká doprava Praha – Zadar

Počet osob na palubě lodi: 4 + instruktor.

Co s sebou: Jachtařské oblečení a obuv, která nedělá šmouhy

Vytisknout
93
Identifikátor produktukRml
Na horu