Přihlásit se Datum a čas události: 14.10.2023 17:00 - 17.10.2023 18:00 Export událost
  • Registrovaných účastníků: 4
  • Počet míst: 4
  • Volná místa: 0
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Třídenní intenzivní kurz přístavních manévrů na katamaránu

Třídenní intenzivní kurz přístavních manévrů na katamaránu
Jana Šustrová
/ Kategorie: Kurzy

Vedle úspěšných kurzů přístavních manévrů na jednotrupých lodích jsme se rozhodli připravit podobný kurz pro milovníky plavby na katamaránu. Na kurzu se naučíte spolehlivě ovládat široké vícetrupé jachty, pro které jsou mnohé přístavy a maríny těsné. Kurz proběhne na 38 – 40 stop dlouhém turistickém katamaranu (Lagoon, Fountaine Pajot, Nautitech), který je vybaven 4 kajutami v podpalubí. Kurz je určen jen pro 4 účastníky, každý má tak k dispozici vlastní kajutu. Další výhodou nízkého počtu účastníků kurzu je intenzita kurzu, každý stráví za kormidlem maximum času.

Bude-li čas při přejezdech mezi přístavy, dojde i na ukázku práce s plachtami na katamaránu. Samozřejmostí jsou všechny potřebné uzly a veškeré znalostní nezbytnosti nutné k bezpečné plavbě.

Loď: Katamarán 38 – 40 stop délky

Místo: Chorvatsko - marína bude upřesněna

Termín: 14.10 2023 17:00 – 17.10.2023 18:00

Cena: 15 800 Kč včetně DPH. V ceně je pronájem lodě, instruktor, pohonné hmoty, boravišna taxa, úklid lodě, transit log. V ceně nejsou přístavní poplatky, doprava na místo a strava. Posádka zajišťuje stravu i pro kapitána.

Před odjezdem na kurz se pokusíme dát posádku dohromady, aby jela na místo jen jedním autem. Případně je možná letecká doprava.

Počet osob na palubě katamaránu: 4 + instruktor

Co s sebou: Jachtařské oblečení a obuv, která nedělá šmouhy

Vytisknout
96
Identifikátor produktuaRjj
Na horu