Přihlásit se Datum a čas události: 27.05.2023 17:00 - 03.06.2023 9:00 Export událost
  • Registrovaných účastníků: 6
  • Počet míst: 6
  • Volná místa: 0
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Školící plavba Dalsbruk (Finsko) - Stockholm

Školící plavba Dalsbruk (Finsko) -  Stockholm
Jana Šustrová
/ Kategorie: Kurzy

Školící plavba Dalsbruk (Finsko) -  Stockholm

Na přelom května a června, v době, kdy den téměř nekončí, jsme připravili dvě školící plavby na severu Baltu. První plavba startuje ve finském Dalsbruku a končí ve Stockholmu ve Švédsku. Plavba povede nejprve labyrintem stovek ostrovů, ostrůvků a útesů souostroví Turku Archipelago, dále bude následovat souostroví Ålandy na půl cesty mezi Finskem a Švédskem a vše vyvrcholí dalším ostrovním labyrintem, tentokrát na švédské straně před Stockholmem.

Během školící plavby se naučíte navigovat v mimořádně náročných vodách ostrovního labyrintu, naučíte se pracovat s kardinálními znaky (kterých zde jsou tisíce), vyzkoušíte si plavbu v náročných podmínkách dalekého severu.

Plavba bude o proplétání se ostrovními bludišti, o kotvení v zátokách chráněných borovými háji, o marínách se saunami, o poznávání jachtingu na severu. Může být první příležitostí pro seznámení se s novou a mimořádně zajímavou jachtařskou lokalitou, která svojí krásou může strčit do kapsy mnohá exotická místa. Během jediného týdne uvidíte více ostrovů a ostrůvků, než jste viděli za celý svůj dosavadní jachtařský život. Na konci plavby můžete navštívit známé muzeum švédské plachetnice Vasa.

Plavba vám umožní poznat novou, náročnější, ale mimořádně atraktivní jachtařskou lokalitu.

Termín: 27.5. – 3.6.2023

Cena: 24 500 Kč

Kurz je určen pro 6 účastníků, spaní ve dvoulůžkových kajutách. 

V ceně: pronájem lodi, transit log, úklid, pohonné hmoty, skiper - školitel, společná doprava taxi letiště Helsinki - marína Dalsbruk, stání poslední noc v přístavu ve Stockholmu

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu (posádka zajišťuje stravu i pro skippera), stání v přístavech během plavby (cena stání na severu je velmi nízká).

Vytisknout
306
Identifikátor produktuwrlG
Na horu