O problémech Hugo Boss na přednášce o Vendée
Daniel Vodička

O problémech Hugo Boss na přednášce o Vendée

Jak opravit za plavby pevnostní strukturu lodě? To je nyní problém na Hugo Boss. To bude téma středeční přednášky o Vendée Globe. K čemu na lodi došlo, jaké jsou možnosti oprav, co s sebou závodníci vezou, jak mohou komunikovat s týmem. Vše se dozvíte ve středu na online přednášce.

Vzhledem k aktuálnímu dění v závodě jsme změnili hlavní téma středeční přednášky o Vendée Globe. Dříve avizovanou stravu a spánek necháme na příští týden a podíváme se na techniku a možnosti oprav. Řekneme si něco o tom, jak se lodě IMOCA staví, z jakých materiálů, jaké se používají konstrukční metody. Dále bude tématem, proč dochází k poškozením lodí a jaké jsou možnosti závodníků škody opravit. Co vše si pro opravy sebou vezou, jak musí improvizovat, co vše dokážou... Odpovídat bude Milan Koláček.

Vedle tohoto zajímavého tématu se zúčastní také speciální host, který nám poví o organizačním zabezpečení týmů, o rozpočtech, počtech členů týmů, i o tom, jak týmy fungují a co má kdo na starosti.

Nezapomeneme ani na další aktuální dění, na rozbor meteorologické situace, analýzu trasy a samozřejmě ani na dění ve dnech příštích...

Již ve středu od 20:00.

 

 

 

Na horu