Kdo vyhrál plavbu po Azorech...
Daniel Vodička

V pátek skončila Velikonoční regata, kterou vyhrál tým vedený Martinem Pospíšilem. Spolu s regatou skončila i naše tipovací soutěž na vítěze závodu. Správné tipy byly slosovány a vítěz vyhrává týdenní plavbu s Lodními novinami po Azorských ostrovech.

Tipovačky se zúčastnilo 168 soutěžících. Z nich 39 strefilo vítěze. Druhým nejčastěji tipovaným byl Jan Hirnšal  (26 tipů na vítěze) a třetím Michal Kelemen se 14 tipy.

Nás ale nezajímá druhý v pořadí a už vůbec ne třetí. Losovalo se jen z těch, kteří vsadili na Martina Pospíšila. Aby nebyla zpochybněna regulérnost soutěže, losovalo se na vyhlášení výsledků závodu.

A vítězem se stává…

Poslední okamžiky napětí… Víření bubnů…

A je to…

Petr Ivančo!

Petrovi gratulujeme k vynikajícímu tipu a troše toho štěstíčka.

Ozvěte se nám, ať můžeme vše domluvit. Čas odjezdu se blíží. A pokud by chtěl vyrazit někdo s vámi, na lodi je ještě místo.