Praktický kurz námořního jachtingu v červnu
Daniel Vodička

Praktický kurz námořního jachtingu v červnu

Máme pro vás dvě místa na praktickém kurzu námořního jachtingu v červnu. Je to jediný kurz, který před sezónou pořádáme a je určen jen pro 4 osoby. Na závěr kurzu absolvujete praktickou zkoušku potřebnou k získání průkazu MDČR.

Na kurzu, který musel být přeložen kvůli koronaviru, se nám uvolnila dvě místa. Jak již bylo řečeno, je kurz určen jen pro 4 osoby. Dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Velkou pozornost věnujeme především největšímu strašáku začínajících jachtařů, kterým jsou přístavní manévry. Na druhém místě je ovládání plachet. Ovládáním plachet jsou myšleny obraty, refování, trim, nebo zvládání krizových situací. Na kurzu také klademe důraz na ovládání jachty jedinou osobou.

Intenzivní výuka vás připraví na vaše samostatné plavby. Díky nízkému počtu osob na palubě strávíte za kormidlem mnohem více času, než na jiných kurzech.

Termín kurzu ve druhé půlce června upravíme dle dohody účastníků.

V případě zájmu nás kontaktujte zde.

Místo konání kurzu: Chorvatsko

Počet účastníků: 4

Cena: 17300 Kč, v ceně je zahrnut pronájem jachty, transit log, školitel, turistická taxa a pohonné hmoty. V ceně není zahrnuta doprava na místo, přístavní poplatky a strava. Posádka zajišťuje stravu i pro školitele/kapitána.

V případě zájmu vám zajistíme i teoretickou část školení, která je pro složení zkoušek vhodná.

 

Na horu