Nová Sun Odyssey 350
Daniel Vodička

Nová Sun Odyssey 350

Sun Odyssey 350 je novinkou francouzské značky Jeanneau. Nový model přináší kombinaci moderního designu s praktickými funkcemi. Inovativníé tvary přináší kombinaci většího obytného prostoru s větším výkonem, a tedy i rychlostí.

Na designu nové jachty spolupracovalo známé studio Marc Lombard Yacht Design s Jeanem-Marcem Piatonem. Loď zaujme elegantním a moderním designem, který přitahuje pozornost svými čistými liniemi a promyšlenými detaily. Interiér je prostorný a světlý, s dostatkem místa pro posádku a vybavením, které usnadňuje život na palubě.

Prostorná kuchyně a salón jsou prakticky rozvržené, což umožňuje pohodlnou přípravu jídel nejen na kotvě, ale i během plavby. Přestože je Sun Odyssey 350 navržena primárně s ohledem na pohodlí, stále si zachovává dobré jízdní vlastnosti a výkon, což z ní dělá vhodnou volbou pro různé typy plavby.

Zajímavém řešením je ochoz kolem nástavby, který plynule u kormidla navazuje na kokpit bez jediného schodu. Jeanneau toto řešení v minulosti použilo u větších jachet, 440, 410 a 380. využítí u desetimetrové jachty je však překvapivé.

S moderními navigačními systémy a jednoduchým ovládáním je Sun Odyssey 350 snadno využitelná i pro shorthanded jachtaře.

Sun Odyssey 350 je praktickou a atraktivní volbou pro ty, kteří hledají spojení moderního designu, komfortu a funkčnosti na moři.

Parametry 
Grafika Jeanneau

Grafika Jeanneau

Sun Odyssey 350

Celková délka    10,40 m

Délka s čelenem               10,94 m

Délka trupu        9,99 m

Délka na vodorysce        9,38 m

Šířka      3,59 m

Výtlak    5656 kg

Balast    1580 kg 

Grafika Jeanneau

Grafika Jeanneau

Sun Odyssey 350

Ponor    1,98 m

Nádrž na naftu  130 l

Nádrž na vodu   206 l

Plocha plachet   55 m2

Design   Marc Lombard Yacht Design, Piaton Yacht Design, Jeanneau Design

Více       zde

 

Na horu