Art4Promotion Slim Sailing ovládl Elan 350

Art4Promotion Slim Sailing ovládl Elan 350
Daniel Vodička

Art4Promotion Slim Sailing ovládl Elan 350

23. Česká námořní rallye ve třídě Elan 350 se stala kořistí týmu s bezkonkurenčně nejdelším názvem ve své kategorii Art4Promotion Slim Sailing (ve třídě First 35 mu může konkurovat tiskovým oddělením podobně oblíbený tým Dragonfly & Estetikdent). Výborně si vedl první den, kdy si připsal dvě jedničky. Tým výborně pracoval a na výkonech Ondřeje Vachela za kormidlem jsou znát odpluté stovky a tisíce mil po boku Milana Koláčka.

Druhý den to vypadalo na lehký propad formy, ale dvě trojky stačily na udržení vedoucí příčky v celkovém pořadí. Třetí den následovala jednička, dvojka a pětka, kterou si tým jako nejhorší umístění škrtl. Do posledního dne vstupoval tým s náskokem jednoho bodu na Cleverlance na druhém místě.

 Poslední závodní den se vrátila výborná forma týmu ze začátku regaty a další první místo na potvrzení celkového vítězství.

V souboji o další místa se pořadí několikrát vyměnilo. Nakonec to bylo stříbro pro zlepšující se tým Cleverlance Víta Červinky. Pro bronz si v této kategorii doplul tým GEN Sedlčany Vlasty Faktora.

Pořadí najdete zde.

Theme picker

Na horu