Přihlásit se Datum a čas události: 07.01.2021 20:00 - 21:30 Export událost
  • Registrovaných účastníků: 54
  • Počet míst: 80
  • Volná místa: 26
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Vendée Globe, online přednáška, speciální host Sam Manuard

Vendée Globe, online přednáška, speciální host Sam Manuard
Marie Marková
/ Kategorie: Přednášky

Vendée Globe, série online přednášek

V neděli 8.11. odstartoval sólový nonstop závod kolem světa. Velké jachtařské dobrodružství a napínavá regata v jednom. Na našich přednáškách se dozvíte zajímavosti ze zákulisí, neco o historii, rozebereme situace na trati. Vedle Milana Koláčka bude tentokrát speciálním hostem lodní designér a autor nejzajímavější jachty IMOCA současnosti Sam Manuard. 

Připravujeme sérii přednášek, které budou probíhat od středy 11. listopadu až do konce závodu, tedy přibližně do konce ledna. V rámci možností každou středu či čtvrtek od 20:00. Pro přednášku budeme používat aplikaci Zoom Meeting.

Co vše se během přednášek dozvíte?

Každý týden se budeme věnovat analýze situace v závodu za uplynulých 7 dnů. Podíváme se na důležité okamžiky, na klíčové meteorologické prvky, na strategii a taktiku jednotlivých závodníků, na to, co jim vyšlo a co jim naopak mohlo vyjít lépe. Rozebereme technické a zdravotní problémy, které řeší, podíváme se na to, jaké jsou šance situaci zvládnout.

Během přednášek se budeme věnovat zajímavým tématům, jako jsou foily, plachty, autopilot, naklápění kýlu, předpovědi počasí, technické zajímavosti jednotlivých lodí… Ze strany závodníků to bude spánkový management, výživa, únava, psychika… Dále charakteristika jednotlivých míst na trati závodu, nebezpečí, která na závodníky čekají a taktika průjezdu obtížných lokalit.

Určitě zbude čas i na zajímavosti z historie závodu, ale také z historie jednotlivých závodníků. A samozřejmě na vaše vstupy do debaty, otázky a připomínky.

A jak už jsme zmínili na samém počátku. Možná přijde i… Milan Koláček! Náš nejlepší sólový jachtař, který s mnohými ze startujících závodil a trénoval ve Francii.

Kde: u vás doma v aplikaci ZOOM

Co s sebou: nepromokavé oblečení a obuv, která nedělá šmouhy

Cena:  250 Kč včetně DPH. 

Není v ceně: na rozdíl od našich běžných přednášek není v ceně občerstvení

Vytisknout
880
Identifikátor produktuakOk
Na horu