Noční karusel
Daniel Vodička

Čtvrtou rozjížďkou včera pořadatelé dosavadní běh regaty ozvláštnili. Startovalo se po západu slunce a dojíždělo v noci. Zovodníci si užili podmínky, které nejsou při karuselech běžné.

Druhá rozjížďka včera startovala až těsně před setměním. Poprvé zvítězil tým Sharkonado Dana Audyho, který se tak dostal překvapivě na druhé místo celkového pořadí. Poprvé nepatřilo vítězství týmu Hyveco, který doplul na druhém místě. Třetí místo v atraktivní (skoro) noční rozjížďce patřilo týmu Rolling Bottles.

V celkovém pořadí si upevnil vedení tým Hyveco. Týmy Sharkonado a Rodop mají stejný počet bodů, čtvrtý Morgan je jen o bod zpět.

Celkové pořadí

Pořadí   Tým       Skipper  Rozjížďky             Body

1             Hyveco Martin Pospíšil  1, 1, 1, 2              3 body

2             Sharkonado        Dan Audy            4, 3, 10, 1           8 bodů

3             Rodop   Martin Kulík       2, 4, 2, 7              8 bodů

Více informací o závodu najdete zde.

Třída Elan 350

Ve čtvrté rozjížďce si skvěle vedl tým GEN Sedlčany. Prokázal své dovednosti v nočních rozjížďkách a zvítězil. Druhé místo patřilo týmu Cleverlance a třetí dojel celkově vedoucí Art4Promotion Slim. V celkovém pořadí se čelo závodu srovnalo, vedoucí Art4Promotion Slim má náskok jediného bodu na GEN Sedlčany a Cleverlance na druhém a třetím místě.

1             Art4Promotion  Stanislav Jelínek               1, 1, 3, 3              5 bodů